Volejte zdarma: 734 527 173
(Po–Ne: 10–19 h)
Výuka angličtiny s garancí dosažení výsledků
Vybraní lektoři:
Kristýna
Složila jsem zkoušku CAE na známku A, absolvovala studium v USA. Westminster School mi rozšířilo i obzory v oblasti způsobu vzdělávání. Tamní filozofii individuálního přístupu ke studentům na základě jejich specifických potřeb a rozdílných schopností se nyní snažím využít i během svých lekcí v Jazycích na doporučení.

Aaron
I obtained a master's degree from Montclair State University in New Jersey USA. I am a certified special education and social studies teacher. I have four years of experience teaching as a classroom teacher and over a year teaching English in Prague.

Luis
Luis completed his masters degree in the Fine Arts Faculty of University Complutense of Madrid; since then he has been developing his passions in sculpture, language study and education. Luis has extensive teaching experience for several age groups such as children, youth and adults.

Carol

Carol has been a resident of Prague for three years and enjoys life in an international European atmosphere. She is a freelance writer for The Bridge magazine and is a volunteer teacher for Roma children. She was also a Science teacher in San Francisco for six years.

Katka

Studovala jsem v Praze obor anglofonní studia. Velice mě to bavilo. S výukou angličtiny a češtiny jsem začala už při studiu gymnázia. Nyní mě baví doučovat dospělé. Ve volném čase ráda sleduji filmy a seriály v jejich původním znění. Toto všechno mi pomáhá se i nadále vzdělávat.

Objednejte se na lekci ZDARMA
A naučte se 20 nových frází
Získat lekci zdarma

Můj telefon je:


Obratem Vás budete kontaktorvat a domluvíme se na termínu zdarma.
Vaše údaje jsou v bezpečí.
Kontakty nepředáváme 3. osobám.


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat
Informace o firmě
Half Century s.r.o.
IČ: 08250791
Federova 1602/4,
Praha 9, 198 00
Exact Business s.r.o.
IČ: 06143377
Federova 1602/4,
Praha 9, 198 00
Kontaktní informace
Tel.: 734 527 173, zdarma
Jsme i na
© Jazyky na doporučení